Linia Classic

Meble z linii klasycznej wykonane są z drewna olchowego z wykorzystaniem prowadnic Blum (samodomykajace się ciche). Prezentują się pięknie zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo piękne, stylowe i finezyjne meble dla dzieci, utrzymane w spokojnej i idealnie ze sobą współgrającej kolorystyce. Oferujemy zarówno łóżeczka dziecięce, wspaniałe komody, szafy, jak również niezwykle stylowe skrzynie na zabawki i pościel oraz specjalne mini meble, przeznaczone dla najmłodszych milusińskich.

Proponowane przez nas meble dziecięce cechują się wysublimowaną formą, wspaniałym wzornictwem, doskonałą jakością wykonania oraz niezwykłą jakością wykończenia.
W skład tej kolekcji wchodzą następujące mebelki: trzy typy komód z 3, 6 lub 9 szufladami z przewijakiem bądź bez, 2 wielkości łóżeczek 120/60, 140/70 z szufladą na pościel lub inne drobiazgi, 2 szafy jednodrzwiowa, dwudrzwiowa z jedną bądź też z dwoma szufladami, regał wąski, regał szeroki, słupek z szufladami, biurko jednostronne lub dwustronne z wysuwanym blatem na klawiaturę do komputera, obudowane z trzech stron łóżko, szafka nocna, półka, skrzynia na pościel. Tak jak przy linii tradycyjnej możemy dowolnie zmieniać konfiguracje szuflad, drzwiczek, kolorów i wielkości.
Linia klasyczna jest moją ulubioną, ośmioletni syn Dominik (na zdjęciach o tematyce marynistycznej) przeszedł już przez wszystkie mebelki z tej linii. Wykorzystuje je także do pokoi moich całkiem dorosłych klientów…

BACK