Dekorator pokoi dziecięcych moje inspiracje

« 2 z 2 »

Jako dekorator pokoi dziecięcych szukam wszędzie inspiracji…  swoją drogą inspiracje  to piękne słowo nadające styl i klasę wszystkim tym, którzy zwyczajnie ściągają żeby nie powiedzieć  „zrzynają” od konkurencji . Ja tez należy do tych inspirujących się, a w dalszej kolejności także innych więc łańcuch inspiracji jest pięknie zachowany.

Tym razem moje oko padło na kolekcje  amerykańskiej firmy Pottery Barn, która tym razem zaprosiła do współpracy projektantkę sukien ślubnych Monique Lhuillier . Efekty tej kolaboracji są piękne, czarujące i bardzo stylowe .

 

Sama autorka mówi , ze cała kolekcja jest eteryczna i delikatna  w subtelnej kolorystyce bladego różu, szarości i mięty przywołujących atmosferę spokoju i marzeń.

Tiulowe baldachimy, spódnice baletowe , kryształki, koraliki , koronki i haftowane aplikacje to elementy obecne w kolekcji. Pościel w motywach kwiatowych, narzuty z falbanami, zasłony z kokardkami, złote literki i girlandy przywołują w pamięci angielski styl .

Swoją pełną czaru kolekcją Pottery Barn przypomniało mi jak piękny jest styl pewnego nadmiaru w tkaninie i w formie i ta inspiracja zaoowocuje powrotem do giętych mebli w stylu Ludwika, baldachimów, kwiecistych kap i pastelowych odcieni. Efekty do zobaczenia w naszej pracowni już wkrótce .

Who is adminek

You need update your bio: Edit your profile

BACK